Ani złego słowa – nagradzana powieść w Polsce

Ani złego słowa - kup na TaniaKsiazka.plAni złego słowa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury pięknej. Poza tym powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nietuzinkowych historii, które poruszają ważne tematy. Ponadto to jedna z tych pozycji, która poszerza horyzonty i skłania do refleksji. Warto również dodać, że autor Uzodinma Iweala za prezentowaną dziś powieść został wielokrotnie nagradzany. Ponieważ szczerze opowiada w niej o odmienności, imigracji i brutalności policji. Poza tym pokazuje potęgę słów i porusza kwestię tego, kto ma prawo mówić otwarcie o sobie i innych ludziach. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Przekonajcie się sami o fenomenie książki Ani złego słowa.

Ani złego słowa – kilka słów o powieści

Głównym bohaterem historii jest syn nigeryjskich imigrantów, Niru. Wiedzie on z pozoru idealne życie. Ponieważ chodzi do kościoła, wierzy w Boga i jest wybitnym sportowcem. A do tego już jesienią idzie na Harvard. Jednak prawda jest taka, że Niru nie jest taki, jak wymarzył go sobie jego konserwatywny ojciec. Ponieważ chłopak skrywa tajemnicę, za której sprawą wyruszy w podróż, w poszukiwaniu własnej tożsamości. Zetknie się więc z szalonymi imprezami i zakochaną w nim po uszy Meredith. Przed nim pierwsze inicjacje, mroczne nowojorskie kluby i ostatecznie dramatyczny finał. A cudze słowa, dobre i złe, zmieniają życie głównego bohatera na zawsze.

Ani złego słowa to książka, która jest już dostępna na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury pięknej. To zdecydowanie jedna z tych historii, które zostają w pamięci na dłużej i skłaniają do refleksji. Powieść Uzodinma Iweala nie bez powodu cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Poza tym w krótkim czasie stała się ona międzynarodowym hitem, zyskując wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Koniecznie zatem sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego ma w sobie ta historia. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także