Amerykański zabójca – Vince Flynn

Amerykański zabójca - kup na TaniaKsiazka.plAmerykański zabójca to powieść sensacyjna autorstwa Vince’a Flynna, która skradła serca Czytelników na całym świecie. I chociaż autor zmarł w 2013 roku, jego książki wciąż cieszą się ogromną popularnością. Powieść, którą mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować, dostępna jest w wersji z okładką filmową. Oczywiście nie jest to przypadek, gdyż 6 września bieżącego roku do polskich kin wszedł film stworzony na podstawie tej książki. Reżyserią zajął się Michael Cuesta, odpowiedzialny za sukces takich produkcji jak Homeland czy Dexter. Natomiast w głównych rolach wystąpili Dylan O`Brien i Michael Keaton. Jesteście ciekawi, o czym opowiada historia stworzona przez Flynna? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Amerykański zabójca – sensacyjna powieść, która wciąga już od pierwszej strony

Czy to możliwe, że wystarczy zaledwie kilka zdań i Czytelnik już nie jest w stanie oderwać się od powieści? Autor tej książki udowadnia, że dla niego stworzenie takiej historii nie sprawia najmniejszego kłopotu.

Głównym bohaterem jest Mitch Rapp. Wiedzie on beztroskie, studenckie życie, korzystając z uroków młodości. Jednak los miał wobec niego całkiem inne plany. Rapp doświadcza jednej z największych tragedii w życiu. Podczas pobytu na wakacjach, na plaży dochodzi do niespodziewanego ataku terrorystycznego. Ginie tam dwieście siedemdziesiąt niewinnych osób. Wśród ofiar znalazła się też dziewczyna Mitcha.

Tragedia dotknęła tysiące osób, które pogrążyły się w żałobie i smutku. Mitch Rapp również doświadcza ogromnego bólu po stracie najbliższej osoby. Jednak bohater ma całkiem inny pomysł na przezywanie żałoby. I zamiast rozpaczy postanawia działać, a wszystko po to, by zemścić się na zamachowcach. Poddaje się więc miesiącom intensywnych treningów, po czym trafia do CIA. Tam z kolei wysyłają go do Libanu, gdzie musi odbić dwóch amerykańskich zakładników. Nie wie jednak, że wróg doskonale zdaje sobie sprawę z jego istnienia i zastawił na niego pułapkę.

Książkę pt. Amerykański zabójca znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej. Gwarantujemy, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających Czytelników. A jeśli widzieliście film, koniecznie podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami!

Przeczytaj także