Amerykański brud – o tej powieści jest głośno!

Amerykański brud - kup na TaniaKsiazka.plAmerykański brud to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników kryminałów i sensacji. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele klimatów z narkotykowymi kartelami w tle. Na polskim rynku powieść będzie dostępna w sprzedaży już od 18 marca 2020 roku i z pewnością zainteresuje ona nawet najbardziej wymagających odbiorców. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że historia stworzona przez Jeanine Cummins została okrzyknięta literackim arcydziełem i jedną z najważniejszych powieści naszych czasów. Poleca ją sam Stephen King czy Kristin Hannah. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po tej lekturze? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Amerykański brud – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Lydia Quixano Perez, która mieszka w Acapulco, gdzie prowadzi księgarnię. Kobieta ma syna Lucę i wspaniałego męża, który jest dziennikarzem. Wkrótce w mieście władzę przejmują kartele narkotykowe, jednak życie Lydii nadal jest komfortowe i bezpieczne.

Kobieta gromadzi w księgarni swoje ulubione powieści, mimo że zdaje sobie sprawę, iż nigdy się nie sprzedadzą. Pewnego dnia w jej miejscu pracy pojawia się mężczyzna, który chce kupić cztery książki – dwie z nich są ulubionymi lekturami Lydii. Kobieta nie wie, że jej nowy klient jest szefem kartelu narkotykowego, który zawładnął miastem. W związku z tym, gdy mąż Lydii publikuje informacje o Javierze, ich życie zmienia się na zawsze.

Wczoraj Lydia miała księgarnię i męża. Była ze wszystkimi ludźmi, których kocha. Dzisiaj został jej tylko ośmioletni syn Luca. Dla niego przywiąże sobie maczetę do nogi, wskoczy na dach pędzącego pociągu i odnajdzie siłę, aby uciekać.

To niezwykle poruszająca opowieść o terrorze, zbrodni i brutalnych praktykach. A jednocześnie o matczynej miłości, która jest w stanie pokonać największe przeciwności losu.

Przypominamy, że książka pt. Amerykański brud na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 18 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów i literatury sensacyjnej. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także