Amazonia – coś dla miłośników przygód

Amazonia - zobacz na TaniaKsiazka.plAmazonia to najnowsza książka bestsellerowego twórcy, Jamesa Rollinsa, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom powieści sensacyjno-przygodowych. Jeśli poszukujecie wciągających i nietuzinkowych historii, trafiliście idealnie. James Rollins nie bez powodu stał się jednym z najpopularniejszych twórców tego gatunku. Dlatego, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jego książkami, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Amazonia – mroczne i przerażające tajemnice

Serce amazońskiej dżungli od lat wzbudzało ogromne zainteresowanie wśród naukowców, badaczy i poszukiwaczy przygód. Jednak dla jednych oznaczała ona miliardy dolarów, dla innych strach, obłęd i śmierć. Bo to miejsce skrywa przerażające i mroczne tajemnice.

Tragiczny los spotkał ekspedycję naukową doktora Carla Randa, która przepadła bez wieści w amazońskiej dżungli. Od tego wydarzenia mijają cztery lata i dzieje się coś niesamowitego. Jeden z uczestników, wycieńczony, pojawia się w osadzie założonej przez misjonarzy. To jednak nie koniec zaskakujących nowin. Okazuje się bowiem, że do dżungli wchodził z ręką amputowaną przy barku. Wrócił z niej z obiema sprawnymi kończynami. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, czy to działanie nieznanej rośliny, która umożliwia regenerację tkanek. 

Nie trzeba długo czekać. Tropem pierwszej wyprawy rusza kolejna. Szybko odkrywają, że niedające się logicznie wytłumaczyć wydarzenia, mogą mieć związek z tajemniczym plemieniem Krwawych Jaguarów. Plemieniem, o którym wśród tubylców mówi się jedynie szeptem. Jego członkowie potrafią znikać, przynosząc jednocześnie śmierć każdemu, kogo napotkają. Nawet dzika dżungla poddaje się ich woli. Nikt nie ma wątpliwości, że szlak ekspedycji naszpikowany będzie śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Na końcu tej drogi czeka ich jednak poznanie prawdy. Prawdy, która zamiast wybawienia może przynieść śmierć…

Powieść pt. Amazonia znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom powieści przygodowych i sensacyjnych. James Rollins udowadnia po raz kolejny, że jego międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. I tym razem serwuje czytelnikom zaskakująca i wciągającą historię, od której nie sposób się oderwać. Koniecznie sprawdźcie to sami! My gwarantujemy mnóstwo godzin wspaniałej i barwnej przygody.

Przeczytaj także