AlPaka ma książki po 19,90 zł. Złap je!

Czy pamiętasz nasze książkowe alpaki? Te sympatyczne stworzonka zdecydowały się do nas wrócić. Jesteście ciekawi, jakie książki tym razem możecie znaleźć w paczkach, które niosą na swoich grzbiecikach?

Alpaki mają książki po 19,90 zł >>

Alpaki zrobiły nieco zamieszania. Pobrykały po naszym magazynie i powybierały książki, które teraz możesz złapać w promocyjnej cenie. Zima – oczywiście ta kalendarzowa – niedługo dobiega końca, zatem wraz z wiosennymi porządkami, można uzupełnić biblioteczkę. Przecież każdy powód jest dobry do tego, żeby złapać książki ze zniżką.

Tu są książki po 19,90 zł >>

Jeżeli myślisz, że wśród książek w promocji z pewnością nie będzie na czym zawiesić czytelniczego oka, to chyba nigdy nie miałeś do czynienia z naszymi alpakami. Ich nosy służą głównie do wywąchiwania niezłych fabuł i książek, które warto przeczytać. To lista różnorodnych tytułów dla dorosłych i dla dzieci. Coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminałów, i fani fantastyki…

Do niedzieli, 8 marca, możesz za 19,90 zł złapać m.in. poniższe bestsellery.

Kołysanka z Auschwitz Mario Escobar

Ta powieść inspirowana prawdziwą historią od dawna nie schodzi z list bestsellerów. To pięknie opowiedziana trudna historia o miłości i poświęceniu. Mąż Niemki, Helene, ma romskie korzenie. To dlatego on i ich dzieci zostają zesłani do Auschwitz. Helene nie wyobraża sobie, że mogłaby opuścić rodzinę, więc dobrowolnie udaje się w tę trudną podróż razem ze swoimi najbliższymi.

 

Mikrotyki - sprawdź >>Mikrotyki Paweł Sołtys

To zbiór realistycznych opowiadań, który zdobył uznanie nie tylko czytelników, ale też krytyków literackich. Mikrotyki, debiut Pawła Sołtysa, były nominowane  do najważniejszych nagród literackich: Nike 2018 czy Paszportu Polityki.

To skondensowane opowieści, które zapadają w pamięć. Jeżeli jeszcze nie znacie tej książki, to teraz możecie ją złapać za 19,90 zł 🙂

Czujemisie - sprawdź >>Czuje misie Agata Królak

To książeczka przeznaczona dla najmłodszych. Wyjątkowe ilustracje zachęcają maluchy do interakcji. Dzieci podczas lektury ćwiczą rozpoznawanie i nazywanie emocji, bo misie Agaty Królak są jak przedszkolaki – mają wiele różnych emocji, z którymi nie zawsze są w stanie sobie poradzić.

 

Książki za 19,90 zł możesz złapać do 8 marca. Wszystkie książki wyszperane przez alpaki możesz znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także