Aideen, tom 3,5 Braci Slater – już w kwietniu!

Aideen, tom 3,5 Braci Slater - kup na TaniaKsiazka.plAideen, tom 3,5 Braci Slater na polskim rynku pojawi się już 13 kwietnia 2018 roku. Jest to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści erotycznych. Wspomniana seria cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelniczek na całym świecie. Nic dziwnego, bo L.A. Casey to bestsellerowa autorka. Jej powieści błyskawicznie zdobyły szczyty najważniejszych list i utrzymywały się tam przez długi czas. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka debiutowała powieścią pt. Dominic, mając zaledwie 19 lat. Tym samym rozpoczęła jedną z gorętszych serii dla kobiet, która wciąż zdobywa nowe Czytelniczki. Zaciekawiona? Koniecznie sprawdź, jak dalej potoczą się losy szalonych braci Slater.

Aideen, tom 3,5 Braci Slater – Aideen dba o to, co kocha

Tytułowa bohaterka, Aideen Collins, znajduje się już na skraju załamania. Wszystko, z czym musiała mierzyć się do tej pory, sprawiło, że ma tego po dziurki w nosie. Nawet ciąża nie wywołuje pozytywnych wibracji. A ponad wszystko dziewczyna ma dość swojego chłopaka, który ciągle wybucha bez powodu.

Jednak Kane Slater jest szczęśliwy jak nigdy przedtem. U swojego boku ma kobietę, którą naprawdę kocha, a niedługo zostanie ojcem. Jest w takim momencie swojego życia, że w końcu zaczyna wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Sytuacja jednak diametralnie się zmienia, kiedy oboje zostają rodzicami. Aideen i Kane zaczynają odczuwać strach, który czai się za ich plecami. Ale żadne z nich nie ma zamiaru przyznać, że to okrutny cień z przeszłości zaczyna niszczyć ich związek. Jednak kobieta jest zdeterminowana i jeśli chodzi o rodzinę, to zrobi wszystko, by ich ochronić. Jest jeszcze coś. Aideen kocha Kane’a. I trzeba wiedzieć, że Aideen dba o to, co darzy takim uczuciem.

Aideen, tom 3,5 Braci Slater znajdziecie tutaj. Przypominamy, że książka w sprzedaży dostępna będzie od 13 kwietnia bieżącego roku. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim fankom pisarki. Natomiast te Czytelniczki, które nie miały okazji zapoznać się z twórczością L.A. Casey, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Przeczytaj także