Agatha Christie – wielka promocja z okazji rocznicy urodzin!

Agatha Christie - wielka promocja z okazji rocznicy urodzin! Sprawdź >>Agatha Christie jest niewątpliwie najbardziej znaną na świecie pisarką kryminałów. 15 września świętowaliśmy rocznicę jej urodzin, dlatego przeceniliśmy wszystkie jej książki nawet do 35%! Promocja potrwa do 19 września.

Agatha Christie – królowa kryminału

Agatha Christie to angielska autorka powieści kryminalnych i obyczajowych, której książki zostały przetłumaczone na 45 języków obcych i do dziś doskonale się sprzedają. Pisarka miała dar tworzenia bohaterów, do których się przywiązujemy i trzymamy kciuki za ich powodzenie. Specjalizowała się w klasycznym gatunku powieści kryminalnej, gdzie motywy działań wszystkich osób są szczegółowo analizowane. Tworzyła postaci detektywów, którzy dzięki swojej dedukcji porządkują chaos wydarzeń i zawsze wskazują, kto i dlaczego zabił. Dzięki takiemu zabiegowi Czytelnik odnosi wrażenie, że nie ma zbrodni doskonałej i wina zawsze może być wykryta. Agatha Christie potrafiła również przetrzeć szlaki, ponieważ takie książki jak Morderstwo w Orient Expressie wniosły wiele nowych rozwiązań do gatunku tradycyjnych kryminałów.

Agatha Christie – jakie książki w niższej cenie wybrać?

Pisarka spłodziła wiele książek i każda z nich jest godna polecenia. Warto sięgnąć chociażby po Uśpione morderstwo, czyli historię Gwendy Reed, która kupuje dom w Dilmouth, gdzie od pierwszych dni dręczą ją wizje tragicznego morderstwa zapamiętanego z dzieciństwa. Solidną dawkę emocji zapewni też Zatrute pióro, które opowiada historię Jerrego Burtona – lotnika, który po przeżytej katastrofie postanawia zamieszkać w miasteczku, gdzie mieszkańcy zaczynają być nękani anonimowymi listami zachęcającymi do samobójstwa. A może opowieść z nutką miłości i morderstwem w tle? To zapewni Wam książka Dom zbrodni, w której ślubne plany młodej Angielki pokrzyżuje nagła śmierć jej dziadka oraz podejrzenie o morderstwo. Dziewczyna nie chce brać ślubu przed rozwiązaniem zagadki, dlatego do śledztwa dołącza jej narzeczony.

Rocznica urodzin Agathy Christie – książki tańsze do 35%

Aby w pełni docenić kunszt pisarski Agathy Christie należy sięgnąć po jak najwięcej jej książek. Teraz jest ku temu dobra okazja, bo świętując rocznicę urodzin kultowej pisarki przeceniamy jej wszystkie książki nawet do 35%! Koniecznie sprawdźcie naszą promocję, dzięki której zapoznacie się z talentem pierwszej damy powieści detektywistycznej.

Pełna lista książek autorki znajduje się TUTAJ

Przecena potrwa do 19 września.

Agatha Christie - wielka promocja z okazji rocznicy urodzin! Sprawdź >>

Przeczytaj także