Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera

Gra o tron to jeden z najgłośniejszych i najbardziej popularnych seriali HBO GO. Choć przyznać trzeba, że wzbudza on wielkie i często skrajne emocje. Jedni są rozczarowani zakończeniem, drudzy cierpią, ponieważ bardziej niż na serial, czekają na kontynuację sagi pt. Pieśń Lodu i Ognia George’a R. R. Martina.

Tymczasem mimo że produkcja dobiegła już końca, autor wciąż pracuje nad serią, na której opierały się początkowe sezony. W ramach pocieszenia dla wszystkich miłośników książek mam dziś coś wyjątkowego. To Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera. Co ważne, książka jest już dostępna na naszym rynku, więc sprawdzi się również doskonale w roli świątecznego prezentu!

Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera - kup na TaniaKsiazka.pl

Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera – coś dla fanów

Obojętnie, czy chodzi o film, serial czy książkę, tak już jest, że spośród występujących tam bohaterów wybieramy tego, którego lubimy najbardziej. Czasem nasza sympatia skłania się ku czarnym charakterom, innym razem wybieramy kogoś z tej jasnej strony mocy. Zasada jest prosta – dany bohater musi mieć w sobie „to coś”. Twardy charakter, bezkompromisowość lub inne wyraźne cechy, które nadają mu autentyczności. Coś, co sprawia, że identyfikujemy się z nim lub po prostu podziwiamy jego wrodzoną mądrość i błyskotliwość.

Takim bohaterem, z początku zupełnie niepozornym, jest Tyrion Lannister. W połowie serialowej produkcji wysunął się na prowadzenie i stał się jednym z ulubieńców publiczności. W obiegu pojawiło się sporo jego powiedzonek i życiowych mądrości. Kiedy bohater pojawiał się na ekranie, odbiorcy wiedzieli już, że to będzie dobra scena, zwłaszcza pod względem dialogów.

Nic więc dziwnego, że w końcu powstał zbiór jego powiedzonek, aforyzmów i złotych myśli. Tym samym dla fanów książek i serialu to nie lada gratka. Od teraz wszystkie wypowiedzi niemającego sobie równych Tyriona, znalazły się w jednym miejscu. Wśród nich można znaleźć humorystyczne powiedzonka, refleksyjne sentencje, a także wiele nieprzyzwoitych, choć trafnych uwag. Wszystko to, za co czytelnicy i widzowie go pokochali.

Książkę pt. Aforyzmy i mądrości Tyriona Lannistera znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także