Afekt Remigiusza Mroza – nowa Chyłka już w marcu!

Afekt Remigiusza Mroza, czyli trzynasta część serii o Joannie Chyłce, jednej z najsłynniejszych fikcyjnych prawniczek w Polsce, już niedługo trafi do sprzedaży! Z jakim zawodowym wyzwaniem tym razem przyjdzie zmierzyć się wzbudzającej kontrowersje Chyłce? Wygląda na to, że autor w tym tomie nie zamierza oszczędzać swojej bohaterki.

Afekt Remigiusza Mroza - nowa Chyłka już w marcu

Afekt Remigiusza Mroza – nowość!

Joanna Chyłka kończy współpracę z kancelarią Żelaznego & McVaya i rozpoczyna kolejny rozdział swojej zawodowej kariery. W nowym miejscu pracy zostaje od razu rzucona na głęboką wodę. Pierwsze zadanie, które jej przydzielono, będzie prawdziwym koszmarem: ma bronić pedofila.

Gdyby trudności było mało, na domiar złego okazuje się, że oskarżony nie jest przypadkowym, „anonimowym” Kowalskim. Chyłka ma zostać adwokatką brata jednego z ważniejszych polityków w całym kraju, kandydata na prezydenta, który cieszy się dużym poparciem, potwierdzonym wynikami sondaży. Oznacza to, że sprawa będzie się toczyć w centrum uwagi wyborców oraz będzie szeroko komentowana przez media. Wyrok zaważy bowiem nie tylko na losie oskarżonego, lecz także na wyniku zbliżających się wyborów.

Niestety los (a może raczej autor? 😉 ) rzuca Chyłce kolejne kłody pod nogi. Do arcyskomplikowanej sprawy zawodowej dołączają komplikacje w jej życiu prywatnym.  Trudności zaczynają się w momencie, w którym niespodziewanie pojawia się pewna dziewczyna, związana z przeszłością Kordiana.

W czasie lektury z pewnością nie zabraknie dreszczyku emocji! Czy niezniszczalna Chyłka po raz kolejny wyjdzie cało z opresji?

O tym będziemy mieli okazję przekonać się już 23 marca – na ten dzień zaplanowana jest premiera książki.

Już teraz możecie złożyć zamówienie W TYM MIEJSCU >>

Seria książek o Joannie Chyłce

Jesteście na bieżąco z historią Chyłki? Do premiery zostały jeszcze niecałe dwa tygodnie, więc jeśli nie czytaliście poprzednich tomów, teraz jest dobry czas na nadrobienie zaległości z zeszłego roku:

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12
Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11

 

Zobacz także:

Przeczytaj także