A jeśli to my – Adam Silvera i Becky Albertalli

A jeśli to my - sprawdź na TaniaKsiazka.plA jeśli to my to książka, która jest już dostępna na naszym rynku. Powieść przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury młodzieżowej. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jej autorami są Adam Silvera i Becky Albertalli. Kojarzycie nazwiska? Nic dziwnego! Ponieważ Silvera to twórca głośnej, adaptowanej przez HBO powieści Nasz ostatni dzień. Natomiast Albertalli jest autorką zekranizowanej historii pt. Twój Simon. W związku z tym możecie być pewni, że prezentowana dziś książka to mistrzostwo. Świadczy o tym choćby fakt, że w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem i zyskała status światowego bestsellera. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

A jeśli to my – błyskotliwa powieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach

Arthur w Nowym Jorku jest tylko na chwilę, spędza tu wakacje. A jeśli Broadway nauczył go czegoś, to tego, że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Natomiast Ben jest przekonany, że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Ponieważ, jeśli faktycznie byłby po jego stronie, chłopak nie szedłby teraz na pocztę z pudłem pełnym rzeczy swojego ex.

Przewrotny los ma jednak własny plan dla wspomnianej dwójki. Oboje spotykają się przypadkowo na poczcie i nie mają pojęcia, co ich czeka. A w świecie istnieje przecież kilka opcji. W związku z tym być może nie stanie się nic – zostaną rozdzieleni. A może stanie się wszystko i spotkają się ponownie?  Jest jednak stare przysłowie, które głosi, że szczęściu trzeba czasem trochę pomóc. W związku z tym, co jeśli bohaterowie nie potrafią zorganizować swojej pierwszej randki tak, jak trzeba, nawet po trzech próbach? A jeśli Arthur stara się za bardzo, a Ben wcale? Co, jeśli życie to nie jest broadwayowski musical? A może wręcz przeciwnie, może ten musical jest właśnie o nich?

Prezentowaną dziś książkę pt. A jeśli to my znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej.

Przeczytaj także