30 000 książek tańszych nawet o 40 procent!

30 000 książek tańszych nawet o 40 procent! Sprawdź >>Do Pogotowia Czytelniczego z hukiem trafia pacjent, który jest bardzo trudnym przypadkiem. To kablówkowiec, który żywił się wyłącznie chlebem z ramówką telewizyjną i nie dostarczył swojemu organizmowi odpowiedniej dawki książek. Na szczęście Pogotowie Czytelnicze ma na to lekarstwo – 30 000 książek tańszych nawet o 40 procent! Jeżeli czujecie, że Was również łamie w biblioteczce, to koniecznie skorzystajcie z naszej KsiążkoTerapii!

30 000 książek tańszych nawet o 40 procent!

Przystojny i odważny doktor Wojciech dzięki siłom swych potężnych mięśni przyprowadził kablówkowca do Pogotowia Czytelniczego. Pacjent Radek cierpi na zbyt niski poziom książek we krwi. Doktor Szperakowski zalecił kurację szokową. 40 stopni gorączki chce zwalczyć gorączką cenową! Przepisał pacjentowi 30 000 książek tańszych nawet o 40% i nakazał przyjmowanie lekarstw do 13 marca.

30 000 książek tańszych nawet o 40 procent! Sprawdź >>

30 000 książek tańszych nawet o 40%!

KsiążkoTerapia trwa od 9 do 13 marca 2018 roku.

Przejdź do promocji >>

Zresztą same słowa nie oddadzą w pełni atmosfery tamtych heroicznych wydarzeń. Po prostu musicie zobaczyć to na własne oczy!

Pogotowie Czytelnicze – zobacz nasz film!

„Kiedy w głowie słyszysz szepty, kupuj książki bez recepty!” – Pogotowie Czytelnicze nie bez powodu słynie z tego motta. Zdrowie książkomaniaków jest dla nas najważniejsze, dlatego służymy pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy bardzo skutecznie! Mamy książek końską dawkę, lewatywę i strzykawkę. 😉 A zresztą sami zobaczcie…

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę!

Nasze Pogotowie Czytelnicze dba o pacjentów nawet po opuszczeniu oddziału, dlatego wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej KsiążkoTerapii, umożliwiamy otrzymanie specjalnej nagrody.

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę! Sprawdź >>

Sprawdź akcję >>

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego po książkowej kuracji warto jeszcze uzupełnić swoją książkową apteczkę, aby na pewno niczego nam nie zabrakło. Do tego przyda się kod rabatowy! Jak go zdobyć? Bardzo prosto i przyjemnie! Wystarczy kupować. 😉

 Zgarnij 8% rabatu za zakupy podczas Pogotowia Czytelniczego! 

Złóż zamówienie i odbierz nagrodę! Sprawdź >>Przez cały czas trwania akcji „Pogotowie Czytelnicze” sumujemy wartość wszystkich złożonych przez klienta zamówień. Jeżeli po zakończeniu akcji ich suma przekroczy próg 119 złotych, to klient otrzyma od nas 8% rabatu na kolejne zakupy! Prawda, że to proste? 🙂

1. Składaj zamówienia podczas trwania akcji “Pogotowie Czytelnicze”

2. My zsumujemy wartość Twoich zamówień!

3. Jeżeli wydasz łącznie min. 119 złotych, to otrzymasz 8% rabatu na kolejne zakupy!

 

Skorzystaj z promocji Pogotowia Czytelniczego!

Czujecie kłucie w sercu na widok pustej biblioteczki? Macie niekontrolowany ślinotok spowodowany nowym tytułem? To oznacza, że cierpicie na niedobór książek w organizmie. Na szczęście mamy na to skuteczne lekarstwo… Książka to najlepszy lek bez recepty! Wiemy jak postawić Was na nogi. Zastosujemy kurację książkową!

Pełna lista produktów
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Promocja potrwa do 13 marca 2018 roku.
30 000 książek tańszych nawet o 40 procent! Sprawdź >>

Przeczytaj także