TaniaKsiazka.pl na 3 miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016!

Opineo-2016

Drodzy klienci!

Chcielibyśmy pochwalić się wam naszym wspólnym, dużym sukcesem. Otóż, dzięki wszystkim opiniom, jakie wystawiliście do tej pory naszej księgarni, zajęliśmy 3 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2016 w kategorii „Książki i Edukacja”. Serdecznie dziękujemy! To kolejny dowód na to, że nasze nieustające starania, by oferty skierowane do was były jak najbardziej zadowalające, przynoszą obustronne efekty!

W rankingu pod uwagę brana była ogólna liczba opinii, które otrzymaliśmy w badanym okresie oraz średnia ocena punktowa, uzyskana przez e-sklep. Jedynie klienci mieli wpływ na wyniki poprzez swoje oceny, co sprawia, że takie wyróżnienie to naprawdę ogromny sukces. Ocenie podlegały: szybkość realizacji zamówienia, jakość zapakowania przesyłki i poziom obsługi. Klienci deklarowali również czy poleciliby daną księgarnię znajomym. Tak wysokie miejsce zawdzięczamy łącznej liczbie opinii konsumenckich: 2644 uzyskanych w 2015 roku oraz średnią punktacją 9.0 na 10 punktów.

Cieszymy się, że już kolejny rok obdarzacie nas tak wielkim zaufaniem! To dla was TaniaKsiazka.pl nieustannie się rozwija. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę i maksymalnie zwiększać jakość oferowanych usług tak, aby sprostać wszystkim waszym oczekiwaniom. Ze swojej strony możemy obiecać, że będziemy starać się, by stawać się z roku na rok coraz lepszą księgarnią. Możecie być pewni, że nasze usługi i produkty zawsze pozostaną na wysokim poziomie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak ważne wyróżnienie! To dla was stajemy się lepsi i ogromnie nas cieszy, że doceniacie naszą pracę.  

Przeczytaj także