3 książki za 39,90 zł – Start!

Paradoksalnie w nadmiarze trzeba mieć umiar! Toteż u progu wiosny, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet startujemy z jedną z ulubionych akcji naszych klientów. Zatem do niedzieli możesz złapać 3 książki za 39,90 zł!

3 książki za 39,90 zł. Sprawdź >

3 książki za 39,90 zł. Sprawdź >>

Kiedy zaczęliśmy zastanawiać się nad tym, jak z okazji Dnia Kobiet sprawić przyjemność naszym klientkom, mieliśmy mnóstwo pomysłów i ciężko było nam się zdecydować na jeden. Z pomocą przyszło nam Wydawnictwo Kobiece. – Stworzone przez kobiety z myślą o kobietach, czy mogliśmy trafić lepiej?

Wydaje się nam, że nic nie ucieszyłoby bardziej naszych wspaniałych, zaczytanych klientek, niż jedna z akcji promocyjnych, którą najbardziej uwielbiacie. Tak, jak pisałam wcześniej – w nadmiarze trzeba mieć umiar. Zatem łap książki od Wydawnictwa Kobiecego w paczkach: 3 po 39,90 zł!

To na co masz ochotę? Powieści obyczajowe, rozpalające tęsknoty romanse,  a może rozgrzewające erotyki? Do tego odrobinka fantasy lub kryminalna zagadka?

Wybierz swój pakiet książek >>

Z jakich książek skomponujesz swój pakiet? Jak zawsze wybrałam kilka, którym trudno się oprzeć 🙂

Pułapka. Sprawdź >Pułapka (Reykjavik Noir. Tom 1)
Lilja Sigurdardóttir

To pierwsza część świetnej serii kryminalnej rodem z chłodnej Islandii.

Sonja musi udowodnić przed sądem, że jest w stanie utrzymać syna. Gdy staje przed możliwością szybkiego zarobienia sporych pieniędzy, nie waha się długo. Kobieta wplątuje się w przemyt narkotyków. To tego biznesu łatwo wejść, trudniej wyjść…

 

Winna Alicja Sinicka. Sprawdź >Winna
Alicja Sinicka

Ta autorka mimo tego, że pisze od niedawna, to już zdążyła zgromadzić wokół siebie spore grono czytelników. Jeżeli lubisz thrillery z wątkiem romansowym, to ta książka może Ci się spodobać.

Dwudziestopięcioletnia Wendy chce tylko być szczęśliwa. Właśnie zdradził ją chłopak, a trudna relacja z ojcem nie ułatwia dziewczynie życia. Gdy poznaje Jima, czuje, że tym razem może w końcu się jej uda. Tylko czy Jimowi warto ufać?

W tej promocji znajdziesz jeszcze więcej świetnych książek od Wydawnictwa Kobiecego.

Pośpiesz się! Swój pakiet książek możesz złapać tylko do niedzieli 8 marca włącznie! Już teraz sprawdź, jakie książki możesz kupić w ramach tej promocji. Znajdziesz je w tym miejscu.

3 książki za 39,90 zł. Sprawdź >

Przeczytaj także