3 książki za 33 złote!

Mamy dla Was niespodziankę! Wiemy, jak lubicie nasze TanioKsiążkowe promocje. 😉 Właśnie startujemy z jedną z tych, które lubicie najbardziej i na które czekacie.

Za 33 złote tak naprawdę możesz kupić niewiele, ale my potrafimy zmieniać rzeczywistość i teraz w TaniaKsiążka.pl możesz za tą cenę kupić aż 3 książki. Ruszamy z wielką akcją 3 książki za 33 złote! Cieszycie się, prawda?

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>

3 książki za 33 złote

Do akcji 3 książki za 33 złote wybraliśmy aż 500 tytułów. Wśród nich znajdziesz beletrystykę i literaturę piękną, kryminały, książki z nurtu fantastyki, propozycje dla dzieci i młodzieży, literaturę faktu, poradniki i wiele innych. Nic tylko szperać na naszych TanioKsiążkowych półkach i wybierać. 😉 A naprawdę jest z czego.

Sprawdź 500 książek objętych promocją 3 za 33 >>

Chciałabym Ci polecić kilka książek:

Larista Melissa Darwood (tom 1 serii Wysłannicy)

To pierwszy tom popularnej serii dla młodzieży, warto po niego sięgnąć, tym bardziej że wkrótce ukaże się kolejny, pt. Guerra.

Larysa skończyła 18 lat i marzy o prawdziwej miłości. Za sprawą urodzinowego życzenia poznaje aż dwóch przystojnych chłopaków i każdy z nich walczy o jej zainteresowanie. Dziewczyna jeszcze nie wie o tym, że wpadła w sam środek bitwy między dobrem i złem.

 

 

Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy Fiona Sussman

To powieść o zbrodni, karze nadziei i miłości.

Carla Reid planowała uczcić rocznicę ślubu razem z mężem i dorosłym synem. Była szczęśliwa i nie spodziewała się, że ktoś może odebrać jej wszystko, co kocha. Kobieta będzie musiała ułożyć swoje życie od nowa.

 

 

 

Zapytaj astronautę Tim Peake

Jestem pewna, że każdy z nas choć przez chwile marzył o kosmicznych podróżach. Tim Peak miał okazję spełnić swoje marzenie i podzielił się z nami mnóstwem informacji z pierwszej ręki.

Z tej książki dowiesz się, jak wygląda codzienne życie na stacji kosmicznej, jak się pierze ubrania, jak skorzystać z toalety i nie tylko. Poznasz też odpowiedzi na wiele innych pytań.

 

 

Liczba książek objętych promocją jest ograniczona, a  sama akcja potrwa tylko do 18 września, zatem powinieneś się pośpieszyć. 😉

3 książki za 33 złote. Sprawdź >>

3 książki za 33 złote w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź! >>

Przeczytaj także