3 ciekawostki o TaniaKsiazka.pl

Sprawdź, czego jeszcze (być może) nie wiedziałeś/aś o TaniaKsiazka.pl!

TaniaKsiazka.pl to nie tylko jedna z najpopularniejszych i najlepiej wyposażonych księgarni internetowych w Polsce ale także:

  • ZakładkiSzeroka paleta designerskich zakładek, dodawanych do każdego zamówienia. Takiej zakładki, na pewno nie zgubisz. 🙂
  • Szczegółowe filtrowanie, które szybko pozwoli Ci odnaleźć, dokładnie to, czego szukasz! Wybierając jedną z głównych zakładek np. eBooki możesz posortować nasze propozycje według gatunku, aktualnych promocji, możliwości dostawy, autora czy serii. Możesz także posortować wyniki wyszukiwania według cen, dostępności, nazwy czy popularności. Dzięki temu, jeżeli nie masz jeszcze upatrzonej książki i nie interesuje Cię żaden konkretny tytuł, tutaj możesz znaleźć eBooka dokładnie odpowiadającego Twoim potrzebom. Klikając na filtr: Tanie Książki od razu trafisz na listę propozycji eBooków w rewelacyjnych cenach.
  • TaniaKsiazka.pl przygotowuje także wiele atrakcyjnych konkursów dla fanów skupionych wokół naszego profilu na Facebooku i Instagramie. Aktualnie przeprowadzamy konkurs, w których do wygania są 3 bestsellerowe książki Dziedzictwo Orchana. Wystarczy, że:
  1. Zaczniesz obserwować nasz profil na Instagramie.
  2. W komentarzu do posta konkursowego na Facebooku napiszesz, dlaczego, książka, powinna trafić właśnie do Ciebie.
  3. Komentarz podpiszesz swoim nickiem z Instagrama.

Konkurs trwa do 19 września, do godziny 23:59, a zwycięzców ogłosimy we wtorek na naszym profilu na Instagramie.

Uwaga!

  • Można dodawać dowolną liczbę komentarzy.
  • Trzy książki powędrują do autorów najciekawszych komentarzy.

POWODZENIA!

TaniaKsiążka jeszcze niejednokrotnie Cię zaskoczy! Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie!

Konkurs

Przeczytaj także