22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Spotkajmy się!

Spotkajmy się na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Będziemy tam i Ciebie też nie może zabraknąć. 😉 To wyjątkowe święto książki chcemy spędzić razem z Tobą.

22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Spotkajmy się!

22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Już w czwartek, 25 października startuje jedna z największych i najważniejszych imprez księgarskich. Zatem jeżeli jeszcze nie masz planów, to bierz urlop i jedź do Karkowa!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie są organizowane już od 1997 roku. Ta impreza jest wyjątkową okazją do tego, żeby się spotkać z pisarzami, rozeznać się w nowościach i bestsellerach wydawniczych. To też możliwość spotkania części zacnej TanioKsiążkowej ekipy i kupienia mnóstwa TanioKsiążek w specjalnych, targowych cenach. 😉

Na Targach będzie wielu rodzimych i zagranicznych pisarzy. Będziesz mógł się spotkać m.in. z Robertem Biedroniem, prof. Jerzym Bralczykiem, Anną Bikont, Wojciechem Chmielarzem, Jakubem Ćwiekiem, Melissą Darwood, Blanką Lipińską i Heather Morris. A to zaledwie mały procent znanych nazwisk.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali też mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży w tym warsztaty, quizy i spotkania z autorami książek i książeczek dla młodszych czytelników. Dlatego nawet maluchy na tej imprezie nie będą się nudzić.

Czy wiesz, że zeszłoroczne targi odwiedziło ponad 70 tys. osób? A mówi się o tym, że Polacy czytają coraz mniej… Cóż, w każdym razie rok temu w Krakowie nie było tego widać. 😉 Jesteśmy pewni, że na tegorocznej edycji pojawią się tłumnie książkoholicy nie tylko z Krakowa i okolic, ale też z innych regionów Polski. Będziemy na Was czekać!

Spotkajmy się na targach!

Na stronie Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie znajdziesz pełną listę autorów, których będziesz mógł spotkać podczas tej imprezy. Są tam również praktyczne informacje dla zwiedzających i pełny program wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy stworzyli też bezpłatną aplikację, dzięki której odnajdziesz się w ogromie targowych wydarzeń.

Już w przyszłą środę widzimy się w EXPO Kraków na Międzynarodowych Targach Książki. Przygotowaliśmy dla Was całą masę wyjątkowych książek i mnóstwo oryginalnych TanioKsiążkowych gadżetów.

Naszą uśmiechniętą ekipę znajdziesz na stoisku C73.

Impreza kończy się w niedzielę, 28 października.

Do zobaczenia!

Przeczytaj także