12 dni świąt Dasha i Lily – porywająca historia

12 dni świąt Dasha i LilyKsiążka 12 dni świąt Dasha i Lily autorstwa Davida Levithana oraz Rachel Cohn to idealna propozycja na najbliższy, świąteczny czas. Wciąż szukacie pomysłu na idealny prezent? A może poszukujecie lektury, która pomoże wam wejść w ten niezwykle magiczny nastrój? Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujecie, jest to świetna propozycja dla każdego.

12 dni świąt Dasha i Lily – kilka słów

To już prawie rok od ostatnich Świąt, do Gwiazdki zostało jedynie dwanaście dni. Główni bohaterowie, Dash i Lily wciąż są parą. Jednak czy nadal są tacy sami? O tym musicie przekonać się sami.

Autorzy po raz kolejny serwują czytelnikom optymistyczny, bożonarodzeniowy romans, który szturmem podbił bestsellerową listę „New York Timesa”. Bohaterowie od momentu, gdy się poznali, wiele razem przeszli. Lily musiała zmierzyć się z trudną sytuacją ukochanego dziadka, który przeszedł zawał serca. Po tym wydarzeniu mężczyzna zmagał się z trudną rekonwalescencją, a to z kolei diametralnie zmieniło jego optymistyczne podejście do życia. Dziewczyna z całych sił starała się wesprzeć dziadka i przywrócić jego pogodne usposobienie. Nikt nie mógł przypuszczać, że ten rok okaże się tak ciężki… A do Bożego Narodzenia zostało zaledwie dwanaście dni. Przed Dashem i jego przyjaciółmi stoi trudne zadanie. Muszą wspólnie podbić Manhattan by pomóc Lily odnaleźć świąteczną magię grudniowego Nowego Jorku. Czy dziewczynie uda się cieszyć tym najważniejszym dla niej dniem w roku? I czy jest jeszcze możliwe, by miłość i przyjaźń ponownie rozbłysły niczym choinkowe światełka?

Świąteczna atmosfera w tle, zasypany białym puchem Nowy Jork i uwielbiani przez czytelników bohaterowie, to przepis na gwarantowany sukces.

Książkę 12 dni świąt Dasha i Lily znajdziecie tutaj. Tej powieści nie może zabraknąć na waszych półkach w te święta. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także