12 000 książek do 45% taniej

12 000 książek do 45% taniej

Nasze urodziny trwają w najlepsze, ciągle jesteśmy w imprezowym szale i ani na chwilę nie zwalniamy tempa!! Skoro my świętujemy, to Wy świętujecie z nami!! I oto przedstawiamy Wam naszą nową, gorącą urodzinową promocję!!

Mamy dla Was aż 12 000 książek nawet do 45% taniej!!

Czyż to nie są fantastyczne, urodzinowe wieści?

My wrzucamy książki w gorących cenach na stronę, a Wy je przechwytujecie do swoich koszyków! To prawdziwe urodzinowe szaleństwo, które trwa i trwa!! I to nie dzień czy dwa! Ale aż trzy tygodnie!!! Nasza promocja trawa od 25 kwietnia aż do 8 maja! Czyż to nie jest fantastyczna wiadomość?

12 000 książek do 45% taniej

Promocja potrwa aż do 8 maja!

Musicie szybko zajrzeć na naszą stronę, bo czeka tam na Was mnóstwo gorących tytułów, nowości, bestsellerów i zapowiedzi! A wszystko w naprawdę niskich cenach!

Przekonajcie się sami  i sprawdźcie naszą naszą najnowszą promocję >>

12 000 książek do 45% taniej

12 000 książek do 45% taniej, a wśród nich:

Nora - kup książkę na TaniaKsiazka.pl

Nora Katarzyna Puzyńska

Kryminał, w którym nic nie jest oczywiste. Sięgnij do kolejnego śledztwa prowadzonego przez policjantów z Lipowa i zobacz, jakie przyniesie efekty. Nora to dziewiąta już powieść w kryminalnym cyklu Katarzyny Puzyńskiej, opowiadającym o losach policjantów z Lipowa. Przedstawia dalsze losy poznanych we wcześniejszych tomach bohaterów, ale jednocześnie jest odrębną, zamkniętą historią. Jak wszystkie poprzednie, „Nora” to kryminał z silnie rozbudowaną warstwą obyczajową i elementami thrillera psychologicznego. Autorka umiejętnie buduje napięcie, konstruuje przemyślaną intrygę i niejednokrotnie zwodzi Czytelnika na manowce.

Macbeth - kup książkę na TaniaKsiazka.pl!

Macbeth Jo Nesbo

Lata 70., skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth, jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów, jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady, piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z problemem narkotykowym, ale uzależnienie od władzy okazuje się znacznie bardziej niebezpieczne…

 

 

Moje serce w dwóch światach - kup książkę na TaniaKsiazka.pl!

Moje serce w dwóch światach Jojo Moyes

Nowa powieść o Lou Clark, bohaterce Zanim się pojawiłeś i Kiedy odszedłeś. Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie, całkowicie zmieni jej życie.

 

12 000 książek do 45% taniej – czy może być coś lepszego? Nie może!

Dlatego nie zwlekajcie dłużej i dajcie się ponieść szaleństwu zakupowemu!

Urodziny obchodzimy raz w roku, więc takie promocje to prawdziwa okazja!

Pełną listę produktów objętych promocją znajdziecie TUTAJ.

12 000 książek do 45% taniej

Przeczytaj także