Recenzje książek, które wygrały w grudniu

A przed nami ostatnie nagrodzone recenzje z zeszłego roku. Z tego miejsca pragniemy gorąco Wam podziękować, że tak licznie oceniacie książki dostępne w naszej wirtualnej księgarni! Dziękujemy i czekamy na jeszcze więcej Waszych wpisów w nowym roku. Polecajcie, komentujcie, piszcie, co Wam się podobało, a co nie! Tymczasem przyznaliśmy nagrody za wypowiedzi opublikowane w ostatnim miesiącu 2017 roku. Sprawdźcie recenzje książek, które wygrały nagrody w grudniu.

RECENZJE KSIĄŻEK, KTÓRE WYGRAŁY W GRUDNIU

Recenzje książek, które wygrały w grudniu – nagroda główna

Nagroda główna, czyli kod o wartości 100 zł do wydania w naszej księgarni, trafił do Pani Małgorzaty O. za recenzję książki Poznań Marcina Kącka. Poniżej znajduje się fragment nagrodzonej wypowiedzi:

Jako z urodzenia Poznanianka, w trzecim pokoleniu ze strony ojca i przynajmniej czwartym pokoleniu ze strony mamy, wręcz rzuciłam się do czytania książki Poznań Marcina Kącka. Po pierwszych 50 stronach ciśnienie poszło mi w górę. Później już mi tylko rosło. Tytuł: Poznań, miasto grzechu chwytliwy, ale niesprawiedliwy . To nie miasto jest grzeszne, ale nieliczni mieszkańcy. Konia z rzędem temu, kto mi udowodni, że w innych miastach nie ma afer, a wszyscy mieszkańcy są nadzwyczaj grzeczni i bez skazy.

Recenzje książek, które wygrały w grudniu – wyróżnienia

Dwa grudniowe wyróżnienia trafiły z kolei do: Pana Roberta W. za recenzję książki Nieprzyjaciel Boga Bernarda Cornwella i do Pani Joanny R. za recenzję książki Początek Dana Browna.  Do osób wyróżnionych powędrują książki.

Dziękujemy jeszcze raz i serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Informacje o tym, jak wziąć udział w plebiscycie znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj także