1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim

Firma Glosel sp z o.o. sp.k., która jest właścicielem marki TaniaKsiazka.pl, zajęła 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 w województwie podlaskim. To wyróżnienie bardzo nas cieszy!

Ranking Gazele Biznesu

Gazele Biznesu to najstarsze (przygotowywane już od dziewiętnastu lat) zestawienie małych i średnich firm, które najdynamiczniej się rozwijają. Podobne zestawienia, których celem jest promocja małych i średnich przedsiębiorstw, są przeprowadzane w różnych krajach, m.in. w Szwecji, Danii, czy Słowenii. W Polsce przygotowaniem rankingu zajmuje się „Puls Biznesu”. W przygotowywaniu zestawienia brane są dane z ostatnich trzech lat. Weryfikacją danych już od osiemnastu lat zajmują się specjaliści z wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

Ranking Gazele Biznesu 2018 został opublikowany 31 grudnia. 11 marca, podczas uroczystej gali w Hotelu Hilton w Warszawie, wyróżnieni przedsiębiorcy otrzymali drewniane, grawerowane statuetki.

1. miejsce w województwie podlaskim

Po raz kolejny dostaliśmy tytuł Gazeli Biznesu. Tym samym znaleźliśmy się w elitarnym klubie firm z tym wyróżnieniem. Co więcej, okazało się, że jesteśmy firmą, która rozwija się najdynamiczniej w naszym województwie!

Nagroda Gazela Biznesu odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność naszej firmy. Napawa nas dumą, bo dzięki niemu mamy pewność, że wszystkie nasze starania nie idą na marne. Nasza firma rozwija się dynamicznie dlatego, że lubicie robić u nas zakupy. 😉 Nam z kolei zależy na tym, żeby te zakupy były jak najprzyjemniejsze. To dla Was, drodzy Klienci, cały czas się zmieniamy, rozwijamy i staramy.

Bardzo Wam dziękujemy!

Więcej o samym rankingu Gazele Biznesu przeczytacie w tym miejscu.

Przeczytaj także