Tag: Young Adults książki

11 kw. 2018

Seria Elementals – coś dla fanów Harry’ego Pottera i Precy’ego Jacksona!

Nowa seria Elementals przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Michelle Meadow, amerykańska pisarka, stworzyła niezwykły cykl, który jest żywiołową odpowiedzią na jedne z najpopularniejszych serii fantasy ostatnich lat. Któż z nas, chociaż raz,
11 lut 2018

Tom III Trylogii Czasu już niebawem w Polsce!

Tom III Trylogii Czasu autorstwa Kerstin Gier już wkrótce pojawi się również w Polsce. Finał serii nosić będzie tytuł Zieleń szmaragdu, a jej premiera przewidywana jest na 15 lutego 2018 roku. To bez wątpienia
22 mar 2017

Piąty tom serii Szklany Tron

Imperium burz taki tytuł nosić będzie piąty tom serii Szklany Tron. Jej autorką jest młodziutka pisarka Sarah J. Maas. Autorka podbiła serca czytelników na całym świecie dzięki opowieściom zaliczanym do Young Adult Fantasy. Piąty
12 sty 2017

Jennifer L. Armentrout – perełka wśród autorów literatury young adult

Jennifer L. Armentrout to niezwykle znana pisarka w całych Stanach Zjednoczonych, która tworzy również pod pseudonimem J. Lynn. Jeśli jesteście miłośnikami powieści z nurtu young adult, to książki owej pisarki z pewnością przypadną wam
29 lis 2016

12 dni świąt Dasha i Lily – porywająca historia

Książka 12 dni świąt Dasha i Lily autorstwa Davida Levithana oraz Rachel Cohn to idealna propozycja na najbliższy, świąteczny czas. Wciąż szukacie pomysłu na idealny prezent? A może poszukujecie lektury, która pomoże wam wejść