Tag: książki dla młodzieży

7 maja 2018

Nowość od Keri Smith – Fantastyczny świat

Nowość od Keri Smith to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości kanadyjskiej pisarki i ilustratorki. To właśnie jej Czytelnicy na całym świecie zawdzięczają kultową już pozycję pt. Zniszcz ten dziennik. Książka ta w błyskawicznym tempie zdobyła
30 kw. 2018

Tom 2 serii Żniwa Śmierci już niebawem!

Tom 2 serii Żniwa Śmierci, której autorem jest amerykański pisarz Neal Shusterman, już niedługo pojawi się na polskim rynku. Książka nosić będzie tytuł Kosodom, a jej premiera przewidywana jest na 10 maja 2018 roku. Autor ma na
29 kw. 2018

Nowość od Maureen Johnson – kolejny bestseller!

Nowość od Maureen Johnson ucieszy wszystkich miłośników literatury młodzieżowej. Fani autorki mają również sporo powodów do zadowolenia. Jej najnowsza książka pt. Nieodgadniony pojawi się na polskim rynku już 23 maja 2018 roku. Jednak to nie jedyna dobra
19 kw. 2018

Nowe wydanie Sagi Księżycowej!

Nowe wydanie Sagi Księżycowej to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników science fiction! Seria, za którą odpowiedzialna jest Marissa Meyer, to także doskonała propozycja dla wszystkich fanów literatury młodzieżowej. Ale historia stworzona przez autorkę przypadnie do gustu wszystkim,
11 kw. 2018

Seria Elementals – coś dla fanów Harry’ego Pottera i Precy’ego Jacksona!

Nowa seria Elementals przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Michelle Meadow, amerykańska pisarka, stworzyła niezwykły cykl, który jest żywiołową odpowiedzią na jedne z najpopularniejszych serii fantasy ostatnich lat. Któż z nas, chociaż raz, nie słyszało Harrym
19 lut 2018

Koniec śmierci – tom III Wspomnienia o przeszłości Ziemi

Koniec śmierci to książka, która na polskim rynku pojawi się 27 marca 2018 roku. Jej autor, Cixin Liu skradł serca Czytelników na całym świecie słynną już serią science fiction pt. Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Powieść, którą mamy
11 lut 2018

Tom III Trylogii Czasu już niebawem w Polsce!

Tom III Trylogii Czasu autorstwa Kerstin Gier już wkrótce pojawi się również w Polsce. Finał serii nosić będzie tytuł Zieleń szmaragdu, a jej premiera przewidywana jest na 15 lutego 2018 roku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla
8 lut 2018

Nowość od Robyn Schneider niebawem w Polsce!

Nowość od Robyn Schneider pt. Dzień ostatnich szans na polskim rynku pojawi się już 13 lutego 2018 roku. Jest to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości autorki. Warto tutaj wspomnieć, że pisarka serca Czytelników na
26 sty 2018

Promocja na literaturę młodzieżową! Taniej nawet do 35%!

Zastawiliśmy na Was pułapkę, z którą nie macie szans. A z naszego labiryntu nie ma wyjścia! Oto… promocja na literaturę młodzieżową – wszystkie książki są tańsze nawet o 35%! No sami przyznajcie, że daliście się złapać w
12 sty 2018

Nowość od Jay’a Ashera – Światło!

Nowość od Jay’a Ashera na polskim rynku pojawiła się pod tytułem Światło i bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości autora. Po raz kolejny powieść pisarza skierowana jest do młodzieży, ale jak w przypadku poprzednich publikacji,