Światowy Dzień bez Samochodu 2017 – promocja na poradniki fit!

Światowy Dzień bez Samochodu 2017 – promocja na poradniki fit! Sprawdź >>Nie macie na nic siły i chcecie tylko zjechać do kocykowego pit-stopu? Pomożemy Wam pozbyć się tej czerwonej kontrolki! Specjalnie na Światowy Dzień bez Samochodu 2017 przeceniliśmy wybrane książki z tematyki „fit” nawet do 40%. Dzięki nim dodacie gazu i nabierzecie energii do życia!

Światowy Dzień bez Samochodu 2017

Pomysł na Światowy Dzień bez Samochodu powstał w 2000 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej. Auta bez wątpienia zrewolucjonizowały nasz świat, ale też przyczyniły się do wielu szkód. Samochodów jest tak dużo, że w wielkich miastach korki w godzinach szczytu to codzienność. Razem ze zwiększeniem się ilości pojazdów wzrosła też emisja spalin, która ma negatywny wpływ na klimat oraz zanieczyszczenie środowiska. Światowy Dzień bez Samochodu ma zachęcać kierowców na całym świecie do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów. W wielu miastach (w tym również w Polsce) kierowcy są wtedy zwolnieni z opłat za bilety.

Bądź fit – poradniki taniej do 40%

Warunki pogodowe nie sprzyjają utrzymaniu formy. Aura robi się coraz chłodniejsza i ponura. Człowiek ma ochotę tylko zaparkować w łóżku, włączyć awaryjne światła i nie wychodzić stamtąd, aż do wiosny. Na szczęście nasze poradniki z ćwiczeniami oraz przepisami kulinarnymi pozwolą Wam zadbać o sylwetkę i zdrowy organizm, nawet gdy za oknem szaleje szaruga.

Codziennie fit - sprawdź >>Marta Hennig to trener personalny i autorka jednego z najpopularniejszych blogów fitness w Polsce. Stworzyła poradnik Codziennie fit!, z którego dowiecie się jak przygotować się do treningów, skutecznie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i nieustannie motywować się do działania. Niezależnie od Waszego wieku czy wolnego czasu, z tą książką przekonacie się, że bycie fit nie wymaga ścisłych diet i wielkich wyrzeczeń.

Zsokowani - sprawdź >>Obowiązkowym składnikiem w każdej diecie fit powinny być soki. Dzięki nim poczujecie się lżej i zdrowiej, a Wasze ćwiczenia będą przebiegać sprawniej. W książce Zsokowani znajdziecie przepisy na najlepsze soki i smoothies, które oczyszczają organizm i zapewniają dobre samopoczucie fizyczne oraz psychiczne. To obowiązkowa pozycja w biblioteczce każdego miłośnika zdrowego odżywiania.

Światowy Dzień bez Samochodu to świetna okazja żeby zrezygnować z mechanicznych koni chociaż na chwilę i samemu pogalopować na świeżym powietrzu. 😉 Jeśli szukacie odpowiednich poradników, które pomogą Wam się zdrowo odżywiać i zachować szczupłą sylwetkę, to zerknijcie do naszego działu z książkami „fit”, gdzie wybrane pozycje są tańsze nawet do 40%!

Pełna lista książek
objętych promocją znajduje się TUTAJ

Obniżka potrwa tylko do 26 września, więc zabierajcie się do ćwiczeń!

Światowy Dzień bez Samochodu 2017 – promocja na poradniki fit! Sprawdź >>

Przeczytaj także