Seria 10 niepowtarzalnych vlepek – nowa realizacja księgarni TaniaKsiazka.pl!

Po zakładkach magnetycznych i koszulkach przyszedł czas na kolejną realizację – TanioKsiążkowe Vlepki. Księgarnia TaniaKsiazka.pl zaprojektowała, zrealizowała i wprowadziła do sprzedaży serię 10 niepowtarzalnych vlepek. Są to naklejki o rozmiarze 7×7 cm ze specjalnie przygotowaną, oryginalną grafiką. Każda z 10 wersji vlepek  zawiera komunikat do społeczeństwa, w którym zachęcamy do czytania książek.

Vlepki są dostępne na stronie księgarni w dwóch pakietach – Mega pakiet 50 sztuk (po 5 sztuk vlepek każdego rodzaju) oraz Pakiet 20 sztuk (po 2 sztuki vlepek każdego rodzaju).

Poniżej prezentujemy wizualizację vlepek oraz oryginalny opis, stworzony specjalnie na potrzeby projektu „TanioKsiążkowa Vlepka”.

TanioKsiążkowe Vlepki

TanioKsiążkowe vlepki TanioKsiążkowe vlepki
TanioKsiążkowe vlepki TanioKsiążkowe vlepki
TanioKsiążkowe vlepki

Opis:

Czytelnictwo w Polsce plasuje się na umiarkowanym poziomie. Odsetek czytających książki nie jest tragiczny, lecz coroczne statystyki podawane do wiadomości publicznej jasno dają nam do zrozumienia, iż mogłoby być o wiele lepiej, stać nas po prostu na więcej. Co zatem uczynić, aby zwiększyć odsetek książkowych zapaleńców w naszym kraju? Należy działać i to właśnie robimy my, ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl.

Dlaczego? To chyba oczywiste – od sprzedaży ważniejsza jest kultura, edukacja i ogólny rozwój społeczeństwa. Wszak czytanie poszerza horyzonty, kształci oraz zapewnia niezapomnianą dawkę rozrywki. Przecież nikt nie chce żyć w kraju, gdzie książka jest uważana za wroga publicznego numer jeden!

Zrealizowana przez księgarnię TaniaKsiazka.pl seria vlepek zawiera graficzną postać dialogu ze społeczeństwem, która w klarowny i niekiedy dowcipny sposób pokazuje wartość i siłę książek. Książka powinna być naszym towarzyszem, przyjacielem, nauczycielem, a nawet nieraz przewodnikiem.

Zachęcamy do włączenia się w inicjatywę rozsiewania książkowego amora. Książka nie zginie, jeśli nieustannie będzie żyła w naszych sercach.

Zasada jest prosta: przygarnij vlepki, rozmieść je w widocznym miejscu o natężonym ruchu jednostek ludzkich (oczywiście tylko tam, gdzie jest to dozwolone) i pozwól innym przejrzeć na oczy. Im więcej osób je zobaczy, tym większa szansa, iż Imperium Książki będzie nieustannie rosło w siłę.

Ty też możesz zostać bohaterem i uratować świat książki!

Przeczytaj także