[Recenzja książki] Co z tym życiem? Kinga Rusin w rozmowie z Małgorzatą Ohme

Co z tym życiem? - Rusin Kinga, Ohme MałgorzataDwie Panie rozmawiają o najważniejszych rzeczach. O uczuciach, związkach, wychowywaniu dzieci i wielu innych. Z rozmowy wyłania się obraz tego, jak powinniśmy żyć, by cieszyć się pełnią życia, nie bać się spełniać marzenia i dążyć do wyznaczonych celów. Czasami trochę banalnie, czasami odkrywczo.

Można się z Panią Kingą zgadzać lub nie, ale warto poznać inny punkt widzenia na wiele prozaicznych spraw. Warto poczytać o życiu nie tylko słynnej osoby, ale przecież również czyjejś matki, córki i wnuczki.

Podoba mi się wydanie książki. Dialog między dwiema osobami trudno przedstawić w ciekawy sposób. Natomiast tutaj graficy posłużyli się odcieniami czerni, bieli i czerwieni (książka zawiera również trójkolorowe ilustracje) i dobrze to wygląda.

Co z tym życiem? – Rusin Kinga, Ohme Małgorzata
Czy Kinga Rusin potrzebowała psychoterapeuty? Tak. Zdała sobie z tego sprawę, gdy poznała Małgosię Ohme. Co z tego wynikło? Przyjaźń i ta książka. To zapis wielu rozmów, wynik niezliczonych spotkań – w różnych miejscach, w różnych sytuacjach, o różnych… więcej…

Przeczytaj także