Podręczniki 2017. Których podręczników uczniowie nie otrzymają w tym roku za darmo?

Podręczniki do religii i języków obcych do 30% taniej! Podręczniki 2017. Nowy rok szkolny szykuje spore zmiany związane z wchodzeniem w życie kolejnych założeń reformy edukacji. W tym roku już wszystkie klasy szkoły podstawowej i gimnazjum otrzymają podręcznikowe dofinansowanie.

Mimo, że rodzice uczniów uczęszczających do tych szkół nie będą musieli kupować podręczników i ćwiczeń, będą zobowiązani do zakupu książek do religii i drugiego języka obcego (klasa IV). Z kolei uczniowie liceów, wygaszanych szkół zawodowych, rozpoczynających działalność szkół branżowych i techników, będą musieli zakupić komplet książek.

Skorzystajcie z naszych mega rabatów i przygotujcie potrzebne książki, zanim zadzwoni pierwszy dzwonek!

Podręczniki do 30% taniej!

Podręczniki 2017 – które kupić?

TaniaKsiazka.pl jak zwykle przygotowała dla rodziców i uczniów świetne rabaty na podręczniki. Naszą ofertę podręcznikową znajdziecie w tym miejscu, rabat sięga 30%! Dofinansowania w szkołach podstawowych i gimnazjum nie obejmą książek do religii i w klasie IV – książek do nauki kolejnego języka obcego. Sprawdźcie naszą ofertę tych podręczników. >>>

We poprzednich latach, rodzice uczniów nieobjętych dofinansowaniem na wyprawkę szkolną, czuli się pokrzywdzeni. Ten rok jest pierwszym, kiedy absolutnie wszystkie klasy szkoły podstawowej i gimnazjum otrzymają bezpłatne egzemplarze książek. W tym roku dodatkowo klasa I, IV i VII  rozpoczną naukę według nowej podstawy programowej. Dopuszczenia MEN otrzymało 11 podręczników, z których nauczyciele będą mogli wybierać Elementarz, który im najbardziej odpowiada.

Warto pamiętać, że w tym roku także wchodzi w życie nowa lista lektur szkolnych. Wśród nowości znalazła się np.: Cukierku, ty łobuzie! Waldemara Cichonia.

Niezbędne lektury znajdziecie tutaj>>>

Podręczniki 2017 w szkołach ponadgimnazjalnych

Uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych będą musieli zakupić komplet książek. W nowo tworzonych szkołach branżowych miały pojawić się podręczniki zgodne z nową podstawą programową. Jednak do tej pory zatwierdzono tylko cztery tego typu książki. Nauczyciele mogą korzystać nadal z podręczników obowiązujących do tej pory w szkołach zawodowych. Wśród nowych książek znalazł się tytuł: Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Część 2 Krzysztofa Pytla i Sylwii Osetek.

Skorzystajcie z naszych mega rabatów na podręczniki, lektury i artykuły szkolne i przygotujcie się do roku szkolnego.

 

Podręczniki do 30% taniej!

 

 

Przeczytaj także