Nowa książka B. A. Paris – Pozwól mi wrócić!

Pozwól mi wrócić - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka B. A. Paris to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Autorka skradła serca czytelników na całym świecie powieścią pt. Za zamkniętymi drzwiami, zaliczaną do jednych z poczytniejszych thrillerów psychologicznych. Tym razem przygotowała odbiorcom równie wciągającą historię. Książka pt. Pozwól mi wrócić będzie dostępna na polskim rynku od 13 lutego 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi thrillerów. Jeśli zatem do tej pory było wam nie po drodze z twórczością tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! Zwłaszcza jeśli thrillery to Wasz ulubiony gatunek literacki!

Nowa książka B. A. Paris – Pozwól mi wrócić

Głównymi bohaterami książki są młodzi Fin i Layla. Nieprzytomnie zakochani w sobie, wyjeżdżają na wakacje do Francji. Podczas podróży zatrzymują się nocą na parkingu. A kiedy Fin wraca z toalety, okazuje się, że jego dziewczyna zniknęła.

Przejęty bohater opowiada policji, co się stało tej nocy. Pojawiają się tacy, którzy nie wierzą w jego wersję wydarzeń i podejrzewają go o najgorsze. Nawet kiedy mijają lata. A Fin dobrze wie, że nie powiedział policji całej prawdy.

Od całego zdarzenia mija dziesięć lat. Mężczyzna zaczyna jeszcze raz. Nowe życie z nową kobietą u boku, w zupełnie innym miejscu. Przewrotny los sprawia, że jest to akurat siostra zaginionej dziewczyny… I kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ponieważ ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa. Bohater staje się coraz bardziej podejrzliwy wobec wszystkich dookoła. Zaczyna wierzyć w to, że jego dawna ukochana żyje. I jest bliżej niż myśli.

Przypominamy, że nowa książka B. A. Paris pt. Pozwól mi wrócić będzie dostępna na naszym rynku od 13 lutego 2019 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją nie tylko wielbicielom twórczości autorki. Po tę książkę powinien sięgnąć każdy wielbiciel niezwykłych thrillerów, które do ostatniej strony trzymają w napięciu.

Przeczytaj także