Książki dla młodzieży w dobrej cenie 2017 – super promocja!

promocja na literaturę młodzieżowąWciąż przygotowujemy dla Was fantastyczne promocje, pamiętając o każdej grupie czytelniczej. Tym razem chcemy obdarować „świetną ceną” naszą czytającą młodzież, chociaż tak naprawdę po literaturę młodzieżową sięgają czytelnicy w każdym wieku. Skorzystajcie z najnowszej promocji, w której można kupić książki dla młodzieży w dobrej cenie 2017, niższej nawet o 35% od ceny rynkowej. Ta fantastyczna okazja potrwa do 16 sierpnia.

Książki dla młodzieży w dobrej cenie 2017 – co wybrać?

prawdodziejkaA wśród ponad 4000 tytułów znalazły się największe bestsellery literatury młodzieżowej ostatnich tygodni. Wystarczy, chociażby wymienić 13 powodów Ashera Jaya, Królewską klatkę Victorii Aveyard czy Prawdodziejkę, Susan Dennard. Wśród książek dla młodzieży 2017 dominuje przede wszystkim literatura współczesna, obyczajowa i fantasy.

W promocji biorą udział nie tylko gorące nowości i bestsellery, ale także książki, które będą miały dopiero swoją premierę.

Książki dla młodzieży w dobrej cenie 2017 – fantastyczne miejsca i bohaterowie

jeźdźcy snówJedną z gorących zapowiedzi w literaturze młodzieżowej są Jeźdźcy snów Część 1 Miasto śpiących dusz , Celiny Frydel-Burdyny. To fantastyczna opowieść o przygodach tylko z pozoru przeciętnej nastolatki, Wiki. Dziewczyna szybko przekona się, że granica między marzeniami a rzeczywistością jest bardzo cienka, a sny mogą ją zaprowadzić do zupełnie nowego świata.

Zaklinacz ogniaWarto także zwrócić uwagę na Zaklinacza Ognia, Chima Cinda Williams. To książka, o której już jest głośno. Zaklinacz Ognia rozpoczyna nową serię Starcie Królestw. Ta historia zabierze nas prosto w wir wielkiej wojny między dwoma królestwami: Fellsmarchem i Ardenem i historii dwojga ludzi, którzy postanowili, przeciwstawić się żądnemu krwi władcy, Gerardowi.

  Sprawdźcie, jakie jeszcze fantastyczne tytuły z literatury młodzieżowej czekają na Was na naszej promocyjnej liście. Zabiorą Was prosto do świata młodych serc, pierwszej miłości, podejmowania decyzji, które trudno byłoby podjąć nawet dorosłym. Książki z literatury młodzieżowej to tytuły nie tylko dla nastolatków, ale także zupełnie dorosłych czytelników.

Ci drudzy dzięki nim mogą  powrócić  do miejsc, o których być może już zapomnieli, a może także do zdarzeń, które chcieliby przeżyć, a z różnych powodów, nie mogli. Teraz wystarczy tylko otworzyć książkę…

Całą, naszą listę znajdziecie TUTAJ. Śpieszcie się, bo zegar promocyjny wybije północ dokładnie 16 sierpnia pod koniec dnia.

książki dla młodzieży

Przeczytaj także