Książka na prezent 2017 – 3000 tytułów nawet 35% taniej

Mroźne wieczory są wspaniałe, prawda? To idealny czas dla nas, książkoholików. 🙂 Z okazji nadejścia pory wielu mroźnych wieczorów, przygotowaliśmy dla Was promocję, dzięki której zgromadzicie potrzebne książki właśnie na tę okazje. Promocja potrwa tylko do 15 grudnia, dlatego śpieszcie się z wyborem. A przygotowaliśmy dla Was aż 3000 tytułów z ceną nawet o 35% niższą od ceny rynkowej. Sprawdźcie, co można pośród nich znaleźć. Książka na prezent 2017? Tutaj także ją znajdziecie. 🙂

Uwaga, jeśli wybierając książki, szukacie podarunków dla najbliższych na święta, składając zamówienie, wybierzcie kuriera lub Pocztę Polską. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że przesyłka dotrze przed świętami!

promocja

Książka na prezent 2017

Zatrzymaj Hashimoto Wzmocnij tarczycę! - kup na TaniaKsiazka.plZatrzymaj Hashimoto Wzmocnij tarczycę! Marek Zaremba

Jeszcze do niedawna nie było na rynku książki o Hashimoto, która zawierałaby aktualne informacje i sposoby na radzenie sobie z tą chorobą i jej dolegliwościami. Teraz w końcu wydano dwie (pierwsza: Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie Izabelli Wentz), a propozycja Marka Zaremby to własnie ta druga.

Już wiadomo, że przy Hashimoto ogromną rolę odgrywa dieta, dlatego znajduje się tutaj specjalistyczny program żywieniowy, który pomoże osobom zmagającym się z Hashimoto, pokonać towarzyszące jej dolegliwości. Autor książki sam walczy z tą chorobą i to już od 17 lat.

Przesuń paluszkiem - kup na TaniaKsiazka.plPrzesuń paluszkiem. Gdy przychodzi wieczór

Fenomenalna, bestsellerowa seria książeczek dla dzieci, która zaprasza najmłodszych nie tylko do czytania, ale także do wspaniałej zabawy. Przesuwając paluszkiem w specjalnych miejscach na stronie, mogą całkowicie zmienić wygląd obrazka. Nagle wyłoni się jakieś zwierzątko, wzejdzie słońce lub na niebie pojawią się pioruny.

Książka na prezent 2017 dla Pań

Lab Girl - kup na TaniaKsiazka.plLab girl Hope Jahren

Tę książkę w pewnym sensie napisało życie. Najpierw dziewczynka, która kochała rośliny, zmieniła się w kobietę, która postanowiła zostać naukowcem właśnie z miłości do przyrody. Później ta sama kobieta, musiała walczyć o swoje miejsce w naukowym świecie. Ta niezwykła opowieść to nie tylko historia, tego, jak niezwykłe są rośliny, które tylko pozornie są nieme i jak ogromny wpływ mają na nasze życie. Ta historia to także opowieść o Lab girl, jej sile i wielkiej pasji, która wyznaczyła jej kierunek i cel, do którego warto zmierzać.

Sztuka kochania - kup na TaniaKsiazka.plSztuka kochania Michalina Wisłocka

Michalina Wisłocka napisała swoją książkę, w czasach, kiedy o seksie nie mówiło się w sferze medialnej praktycznie wcale. Dzięki temu nie był on przełamywany, uprzedmiotowiony i nie stawał się elementem reklamy i propagandy marketingowej. Ta książka pozwoli ludziom rozpoczynającym współżycie seksualne zrozumieć, czym seks naprawdę jest, bez mitologizowania, bez zakrzywiania. Takie książki jak ta to prawie rzadkość w dzisiejszym świecie, w którym seks wydaje się być wszechobecny.

 

Całe 3000 tytułów znajdziecie w tym miejscu. Nie przegapcie okazji na bardzo udane, przedświąteczne zakupy.

KSIĄŻKA NA PREZENT 2017

 

Przeczytaj także