Kalendarze na 2018 rok taniej do 35%!

Kalendarze na 2018 rok taniej do 35%! Sprawdź promocję >>Kalendarze istnieją już od wieków, a jednak czas nie stanął dla nich w miejscu i ciągle są udoskonalane. My również robimy krok w przód i wprowadzamy w naszych kalendarzach poprawki cenowe. 😉 Teraz możecie kupić kalendarze na 2018 rok taniej do 35%!

KALENDARZE NA 2018 ROK TANIEJ!

Efektywna praca nie jest możliwa bez dobrej organizacji zadań rozłożonych w czasie. W naszej bogatej ofercie znajdziecie mnóstwo biurkowych, książkowych czy ściennych kalendarzy na 2018 rok, które będą stanowić nieodłączny element Waszego dnia podczas planowania ważnych spraw!

Jaki jest najbardziej powszechny kalendarz?

Najbardziej znanym i powszechnie używanym kalendarzem na świecie jest kalendarz gregoriański. Nie jest on idealny, bo spóźnia się on o jeden dzień, ale na szczęście rzadko – tylko raz na ok. 3000 lat. 😉 Nie obyło się też bez kompromisów. Kiedy wprowadzono go w 1582 roku trzeba było przesunąć 10 dni, aby wyrównać różnicę między rokiem kalendarzowym i zwrotnikowym. Polska była jednym z pierwszych krajów na świecie, która przyjęła kalendarz gregoriański.

CzaroMarownik 2018 – magiczny kalendarz na nowy rok

CzaroMarownik 2018! Wybierz swój magiczny kalendarz >>W ramach naszej promocji warto zerknąć też na nietypowe egzemplarze. Takim z pewnością jest CzaroMarownik 2018, czyli magiczny kalendarz pełen pozytywnych myśli na każdy dzień. Ten organizer połączony z kalendarzem pozwoli nie tylko zaplanować najważniejsze wydarzenia w naszym życiu, ale też wprowadzi do niego odrobinę magii.

Znajdziecie tam szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2018 rok, który pozwoli dowiedzieć się o czekających nas zmianach w karierze, miłości czy zdrowiu. Dodatkowo zawarte w nim przepisy na zdrowe dania i receptury na naturalne kosmetyki odnowią nie tylko nasze ciało, ale też ducha. Jego elegancka forma organizera pozwala mieć go zawsze pod ręką. 😉 Dajcie się zaczarować i wybierzcie swój CzaroMarownik 2018. Kalendarz jest dostępny TUTAJ.

Kalendarze to nie tylko praca, ale też zabawa. Mamy mnóstwo współczesnych kalendarzy, które dopasujecie do swoich zainteresowań! Są w nich złote myśli, przydatne porady, ciekawostki o świecie czy inspirujące cytaty na każdy dzień tygodnia. Wybierzcie swój kalendarz na 2018 rok i pamiętajcie o naszej promocji! Wszystkie kalendarze są teraz tańsze nawet do 35%!

Wszystkie kalendarze na 2018 rok znajdziecie TUTAJ

Kalendarze na 2018 rok taniej do 35%! Sprawdź promocję >>

Przeczytaj także