Dzień Przedszkolaka 2017 – książki i zabawki dla dzieci taniej!

Dzień Przedszkolaka 2017! Sprawdź promocję >>Dzień Przedszkolaka 2017 to jeden z tych dni, na który dzieci czekają z niecierpliwością, siedząc jak na szpilkach. My postanowiliśmy za nie złapać i uszyć świetną promocję dla najmłodszych. 😉 Z okazji ich święta przeceniamy całą kategorię książek dla dzieci i zabawek nawet do 35%. Jak się bawić to na całego!

Dzień Przedszkolaka 2017

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka był pomysłem dyrektorów łódzkich przedszkoli. Chcieli oni podkreślić jak ważna jest edukacja przedszkolna w rozwoju dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Święto zostało uchwalone przez Sejm w 2013 roku. Od tamtej pory Dzień Przedszkolaka jest dla maluchów świetną okazją do beztroskiej zabawy, a dla ich rodziców pretekstem do sprawienia podarunku swoim pociechom.

Książki i zabawki dla dzieci taniej do 35%

Uważamy, że najlepiej połączyć dobrą zabawę z nauką, a wynik tego dodawania wynosi u nas -35%! Zapraszamy do naszej przecenionej kategorii książek oraz zabawek dla dzieci, które nie tylko rozwijają wyobraźnię i ćwiczą umysł, ale także zapewniają ogromną radość! Oferujemy ponadczasowe baśnie najlepszych polskich poetów, gwarantujące moc niezapomnianych wrażeń na całe lata. Samodzielnie czytające dzieci znajdą u nas szeroki wybór ciekawych powieści, które przeniosą je w świat niesamowitych przygód. Mamy też mnóstwo zabawek, które nie tylko pomogą dzieciom w nauce, ale też wykształcą w nich nawyk kreatywnego spędzania czasu. To wszystko znajdziecie u nas w niższej cenie nawet do 35%!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – świętuj razem z nami!

Dzień Przedszkolaka na stałe wpisał się w kalendarz ważnych świąt, które obchodzą zarówno dzieci, jak i rodzice czy nauczyciele. To świetna okazja do zabawy oraz sprawienia przedszkolakom prezentu niespodzianki. W naszej kategorii książek i zabawek dla dzieci czeka na Was mnóstwo inspiracji na podarunek, teraz z dodatkowym rabatem nawet do 35%!

Pełna lista prezentów znajduje się TUTAJ

Wybierz duży prezent dla malucha już dziś!

Dzień Przedszkolaka 2017! Sprawdź promocję >>

Przeczytaj także