Dzień Chłopaka 2017 – promocja na prezenty!

Dzień Chłopaka 2017 – promocja na prezenty! Sprawdź >>Dzień Chłopaka 2017 zbliża się coraz bardziej, więc za chwilę rozpocznie się gorączkowe poszukiwanie odpowiedniego upominku. Wyrzućcie termometr i złe myśli, bo nie będą u nas potrzebne! Chcemy ułatwić Wam ten trudny wybór, dlatego przygotowaliśmy specjalną listę prezentów na Dzień Chłopaka w niższej cenie nawet do 35%. Z pewnością wybierzecie coś dla swojego ukochanego. 😉

Dzień Chłopaka 2017 – pochodzenie święta

Dzień Chłopaka to nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września. Jest popularne głównie wśród nastolatków. Jest to w pewnym rodzaju męski odpowiednik Dnia Kobiet. Każdy chłopak, bez względu na wiek, liczy wtedy po cichu na drobny upominek, będący dowodem pamięci czy sympatii.

Japonia jest krajem, w którym Dzień Chłopaka ma najdłuższą tradycję. Różne źródła donoszą, że początek święta sięga nawet VI wieku n.e., kiedy to rozpoczęto obchody Tango no Sekku, czyli Dnia Chłopca. W ten sposób rodziny cieszyły się z rozwoju oraz postępów w nauce męskiej części swojego potomstwa.

Prezent na Dzień Chłopaka – co wybrać?

Aby prezent był trafiony musi mieć odpowiednie koordynaty w postaci zainteresowań, charakteru czy gustu obdarowanego. Nic tak nie ucieszy chłopaka jak upominek dostosowany do jego upodobań. Zanim zaczniecie w panice przetrząsać sklepowe półki w poszukiwaniu idealnego podarunku, pozwólcie sobie pomóc. 🙂 Zajrzyjcie na naszą specjalną listę prezentów na Dzień Chłopaka, gdzie wybraliśmy dla Was mnóstwo książkowych pozycji, które trafią w odpowiednie gusta. Znajdują się tam książki sensacyjne oraz kryminalne dla każdego pasjonata mocnych wrażeń. Zapaleni kibice odnajdą tam biografie swoich ulubieńców czy poradniki sportowe. Fanom motoryzacji spodobają się bogato ilustrowane albumy. Zwolennicy świata fantastyki dzięki naszym najnowszym pozycjom wkroczą na ścieżkę nowej przygody. Dla każdego mamy coś dobrego, więc jeśli szukacie inspiracji na prezent dla swojej drugiej połówki to jesteście w dobrym miejscu.

Dzień Chłopaka – prezenty w niższej cenie do 35%

Dzień Chłopaka to świetna okazja, żeby rozpieścić ukochaną osobę. Zwłaszcza, że teraz nie trzeba wcale wydawać majątku! W naszym specjalnym dziale Prezenty dla Chłopaka znajdziecie specjalnie wybrane przez nas propozycje w dużo niższej cenie, nawet do -35%!

Pełna lista prezentów znajduje się TUTAJ

Nie zwlekajcie i wybierzcie idealny upominek już dziś!

Dzień Chłopaka 2017 – promocja na prezenty! Sprawdź >>

Przeczytaj także